eREKRUTER IT

Korzystając z tej usługi pomagamy firmom oszczędzać czas i zasoby.
W przeciągu kilku dni rekruter przedstawia dopasowanych kandydatów do potrzeb firmy. 

Dzięki doświadczeniu w identyfikowaniu i przyciąganiu najlepszych specjalistów wykorzystując najnowsze narzędzia sourcingowe i digital marketingowe, do których z reguły nie mają dostępu działy HR.

Posiada specjalistyczną wiedzę w pozyskiwaniu doświadczonych kandydatów, którzy spełniają wymagania zlecających firm. Mogą udzielać cennych rad i wskazówek, aby pomóc firmom znaleźć najlepszych kandydatów.

Rekruter zostaje wynajęty "na żądanie" oznacza to, że rozpoczyna poszukiwania na ASAP. Posiada dostęp do potencjalnych kandydatów. Baza liczy ponad 30 tys. specjalistów IT.

Minimalne doświadczenie w rekrutacjach programistów i specjalistów IT to 2 lata.

Doświadczenie rekrutera 

Dlaczego warto skorzystać z usługi 

Recruiter on Demand?

Oszczędność czasu i kosztów

Szybkość i efektywność

rekrutacji

Miesięczna subskrypcja z prostą umową z możliwością odnowienia. Wznawiamy subskrypcję w razie pojawienia się nowych potrzeb. 

<< Umowa>>

 Udzielamy naszym klientom 3 miesięcznej gwarancji na każdego kandydata zatrudnionego z naszej rekomendacji, licząc od pierwszego dnia rozpoczęcia pracy.

<< Gwarancja>>

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, proponujemy konkurencyjne modele współpracy. Firmy mogą oszczędzać pieniądze, płacąc tylko za usługi rekrutacyjne, których potrzebują w danym momencie

bez konieczności podpisywania długoterminowej umowy lub zatrudniania pełnoetatowego rekrutera.

<< Koszt >>

Skutecznie rekrutujemy pracowników od 2015 roku w 2022 wprowadziliśmy nową usługę - Recruiter on Demand. Naszym głównym zadaniem jest znalezienie najbardziej dopasowanych kandydatów w ciągu kilku dni, tak aby klient ograniczył koszty rekrutacji do 65%.

Recruiter on Demand 

Wynajem rekrutera IT

biuro@erekruterit.pl

+48 601 674 003

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia 23453

Rekrutacja IT