Rekrutacja specjalistów IT, branża IT, agencja rekrutacyjna

eREKRUTER IT

Rekrutacja programistów Scala

 

Programowanie to obecnie niezwykle ceniona umiejętność na rynku pracy. Liczba kandydatów aplikujących na stanowiska w dziale IT stale się zwiększa. Osoby te wyróżniają się umiejętnościami na różnym poziomie i programują w różnych językach. Jak zatem znaleźć osobę, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania? Warto skorzystać z usług naszej agencji rekrutacyjnej, dysponującej ogromną bazą programistów. Dzięki współpracy z nami rekrutacja IT okaże się prosta i szybka, a ponadto umożliwi podjęcie trafnej decyzji w zakresie wyboru właściwego kandydata. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Rekrutacja programistów nigdy nie była prostsza!

 

Nasza firma eREKRUTER IT w kompleksowy sposób pomoże Państwu w przeprowadzeniu rekrutacji programistów oraz znalezieniu specjalisty, którego kompetencje będą dokładnie odpowiadały na potrzeby Państwa biznesu. W naszej bazie liczącej ponad 30 tysięcy aplikacji znajdują się m.in. osoby posługujące się językiem Scala. Łączy on w sobie cechy języków funkcyjnych i obiektowych, a zatem zaznajomieni z nim programiści zazwyczaj dysponują szeroką wiedzą również na temat innych, być może również przydatnych w Państwa przedsiębiorstwie językach programowania.

 

Co sprawia, że prowadzona przez nas rekrutacja programistów Scala jest tak skuteczna? Wpływa na to wiele czynników. Przede wszystkim posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, dzięki któremu możemy działać sprawnie i szybko, a przy tym podejmować trafne decyzje. Staramy się również jak najdokładniej poznać Państwa potrzeby oraz oczekiwania i właśnie tymi wytycznymi głównie kierować się we wszystkich prowadzonych przez nas działaniach.

 

Sprawnie przeprowadzany proces rekrutacji IT

 

W naszej firmie ze wszystkimi zleceniami z zakresu rekrutacji IT postępujemy według ściśle określonego schematu, co pozwala nam wykonywać naszą pracę szybko i skutecznie. Pierwszym etapem jest oczywiście wcześniej wspomniana konsultacja z Państwem, określenie wszystkich potrzeb i wymagań, a także zebranie innych istotnych oraz przydatnych dla nas informacji. Efekty konsultacji stanowią absolutną podstawą do prowadzenia dalszych działań z zakresu procesu rekrutacji.

 

Przystępujemy do działania natychmiast po otrzymaniu niezbędnych wytycznych. Baza programistów zostaje dokładnie przeszukana, a potencjalni kandydaci spełniający wszystkie Państwa wymagania często są wyłonieni nawet już po 2 dniach od momentu nawiązania współpracy. Programiści rekrutowani są przez nas metodą direct research, co umożliwia nam dotarcie również do osób, które aktualnie samodzielnie aktywnie nie poszukują pracy.

 

Zapoznanie z kandydatem jeszcze przed podjęciem współpracy

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zapewne przed rozpoczęciem współpracy z kandydatem na stanowisko programisty Scala, będą Państwo chcieli zapoznać się z nim osobiście. Dlatego też umawiamy spotkania, na których jest ku temu okazja. Jeśli po odbytej rozmowie będą Państwo zainteresowani współpracą z danym kandydatem, mogą Państwo przejść do podpisania z nim umowy. Na tym jednak nie kończy się wsparcie naszej firmy.

 

Po przeprowadzeniu rekrutacji nadal staramy się utrzymywać kontakt zarówno z Państwem, jak i zatrudnionymi kandydatami. Oferujemy również 3 miesiące okresu gwarancyjnego na zatrudnionego specjalistę IT. Cały koszt nawiązanej z Państwem współpracy to jednokrotność miesięcznego wynagrodzenia zatrudnionego programisty. Gwarantujemy przy tym brak dodatkowych ukrytych opłat.

 

Przemyślana rekrutacja gwarancją znalezienia odpowiedniego specjalisty

 

Każde z podejmowanych przez nas działań w procesie rekrutacji jest dokładnie przemyślane i wykonywane z troską o Państwa potrzeby. Jesteśmy w stanie idealnie dopasować specjalistę do Państwa wymagań, ponieważ doskonale znamy specyfikę branży IT. W naszej bazie znajdują się liczne aplikacje, co ułatwia późniejsze przeprowadzanie selekcji kandydatów.

 

W eREKRUTER IT pozostajemy w pełni do Państwa dyspozycji na każdym z wymienionych etapów współpracy. Jesteśmy elastyczni i z łatwością dostosowujemy się do przedstawianych przez Państwa wymagań. Nasze doradztwo i związany z nim proces rekrutacji programistów są w pełni spersonalizowane. Cały zespół agencji mocno angażuje się w wykonywane obowiązki – Państwa satysfakcja stanowi dla nas bowiem największy priorytet. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jest on możliwy poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej, a także telefonicznie oraz mailowo.

 

Idealny kandydat na stanowisko w Państwa firmie

 

Jeśli poszukują Państwo aktualnie nowego pracownika na stanowisko programisty Scala w prowadzonej przez Państwa firmie, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Terminowość i szybkie, a przy tym trafne podejmowanie kolejnych działań, a także pełne zaangażowanie w sprostanie Państwa oczekiwaniom i dopasowanie idealnego specjalisty o określonych umiejętnościach oraz doświadczeniu sprawia, że sama rekrutacja przebiegnie sprawnie i zakończy się dla Państwa pomyślnie.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy!

 

biuro@erekruterit.pl

+48 601 674 003

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia 23453

Rekrutacja IT