Rekrutacja specjalistów IT, branża IT, agencja rekrutacyjna

eREKRUTER IT

Rekrutacja programistów Ruby

 

Jeśli poszukują Państwo aktualnie nowego kandydata na dane stanowisko, zapewne istotną rolę odgrywa czas. Jednocześnie istotne jest, aby wybrana osoba spełniała wszystkie istotne wymagania i posiadała kompetencje kluczowe dla prawidłowego wykonywania powierzanych obowiązków. W naszej agencji eREKRUTER IT zajmujemy się rekrutacją programistów, również tych specjalizujących się w języku Ruby. Doskonale znamy potrzeby klientów poszukujących nowych pracowników i z ogromną chęcią pomożemy Państwu w tym przedsięwzięciu!

 

Dopasowanie najlepszego kandydata na programistę Ruby

 

Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo kandydata na stanowisko, które zostało zwolnione przez poprzedniego pracownika, czy też objęta posada będzie całkowicie nowa, dzięki wsparciu naszej agencji rekrutacyjnej znalezienie osoby spełniającej wszystkie niezbędne wymagania nie będzie stanowiło żadnego problemu. W eREKRUTER IT dysponujemy bowiem szeroką bazą programistów. Znając potrzeby i wymagania obu stron, jesteśmy w stanie dopasować idealnego kandydata na wyznaczone stanowisko.

 

Na czym głównie opierają się nasze działania? W rekrutacji IT posługujemy się głównie metodą direct research. Nasi doświadczeni w tym obszarze specjaliści poszukują zatem osób, które aktualnie posiadają zatrudnienie i same aktywnie nie poszukują pracy. Dzięki temu doskonale wiemy, czym dany kandydat aktualnie się zajmuje, jakie ma umiejętności oraz na jakim stopniu zaawansowania się one znajdują. Nasza baza programistów jest naprawdę szeroka i obejmuje także osoby o rzadkich kwalifikacjach. Jeśli poszukują Państwo specjalistów języka Ruby, zachęcamy do kontaktu.

 

Efektywna współpraca na każdym etapie rekrutacji IT

 

Dbamy o to, aby zapewniać najwyższe standardy świadczonych przez nas usług na każdym etapie rekrutacji. Dlatego też pierwszym z podejmowanych przez nas kroków jest rozmowa z Państwem o wszystkich potrzebach, wymaganiach i oczekiwaniach względem kandydata. Na tej podstawie możemy podejmować dalsze działania i prowadzić skuteczne poszukiwania, gwarantujące idealne dopasowania kandydata.

 

Osobę gotową do podjęcia współpracy na wyznaczonym stanowisku jesteśmy w stanie znaleźć już w 2-3 dni. Wówczas umawiamy Państwa z zainteresowanymi pracą programistami na bezpłatne spotkanie. Po znalezieniu odpowiedniego kandydata i podpisaniu umowy, staramy się utrzymywać relacje z obiema stronami. Ponadto w naszej agencji oferujemy 3 miesiące gwarancji na kontrakt każdego zatrudnionego kandydata.

 

Specjaliści języka Ruby od zaraz w Państwa firmie

 

Ruby nie należy do najpopularniejszych języków programowania, choć w firmach o określonych specjalizacjach może okazać się on niezwykle użyteczny. Mimo iż branża IT aktualnie intensywnie się rozwija, a język ten staje się coraz bardziej doceniany – głównie ze względu na swoją prostotę oraz obiektowość – to nadal może być trudno znaleźć specjalistów w tym obszarze podczas tradycyjnego procesu poszukiwania pracowników.

 

Dzięki współpracy z naszą agencją, rekrutacja IT może okazać się łatwa i przyjemna. Oferujemy model success fee, a ponoszone przez Państwa koszty są równe wartości miesięcznego wynagrodzenia przyjętego pracownika. Gwarantujemy brak dodatkowych oraz ukrytych opłat – wszystkie szczegóły współpracy są dokładnie omawiane i w ich kwestii nie zostaną przeprowadzone żadne zmiany bez poinformowania oraz zgody drugiej ze stron.

 

Szeroka baza programistów umożliwiająca znalezienie idealnego kandydata

 

Nasza baza programistów liczy około 30 tysięcy aplikacji i stale się powiększa. Tak ogromna liczba kandydatów umożliwia dopasowanie do danego stanowiska osoby o konkretnych kwalifikacjach, wiedzy i umiejętnościach, a nawet cechach charakteru ułatwiających współpracę z resztą zespołu. Nasza agencja dba dodatkowo o wizerunek przedsiębiorstwa w oczach potencjalnego kandydata, zwiększając tym samym szansę na zainteresowanie współpracą z Państwa firmą.

 

Rekrutacja programistów może być łatwa, szybka i skuteczna. Nasza agencja dba o interesy obu stron, poznając oczekiwania oraz wymagania. Indywidualne podejście do każdego klienta, wieloletnie doświadczenie w rekrutacji IT, doskonała znajomość obecnego rynku pracy, a także współpraca z outsourcingiem umożliwiają nam przedstawienie kandydata spełniającego wszystkie Państwa oczekiwania i tym samym zakończenie całego procesu sukcesem.

 

Rozwój firmy dzięki odpowiedniemu kandydatowi na dane stanowisko

 

Osoba, która będzie wykazywała się specjalistyczną wiedzą w danym obszarze, przykładowo w tym przypadku będzie płynnie posługiwać się językiem Ruby, może okazać się kluczowa dla wzrostu firmy. Bogate doświadczenie i umiejętności radzenia sobie z napotykanymi problemami oraz wyzwaniami to kluczowe aspekty w zawodzie programisty. Podejmując współpracą z naszą agencją rekrutacyjną, zyskują Państwo szansę na znalezienie odpowiedniego kandydata, który może przyczynić się do rozwoju przedsiębiorstwa.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

biuro@erekruterit.pl

+48 601 674 003

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia 23453

Rekrutacja IT