Rekrutacja specjalistów IT, branża IT, agencja rekrutacyjna

eREKRUTER IT

Rekrutacja programistów PHP

 

Osoby prowadzące własne firmy lub odpowiadające za zatrudnianie różnorodnych specjalistów zdają sobie sprawę, jak wymagającym procesem jest znalezienie właściwego kandydata. Jak powszechnie wiadomo, idealny pracownik powinien mieć nie tylko odpowiednie dla wykonywania określonej funkcji kwalifikacje i wiedzę, ale także odznaczać się stosownymi kompetencjami miękkimi. Agencja doradztwa personalnego eREKRUTER IT powstała po to, aby wesprzeć przedsiębiorców poszukujących gotowych do pracy, adekwatnie przygotowanych fachowców z branży IT.

 

Jeśli zależy Państwu na zatrudnieniu dobrego programisty PHP, zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia w procesie rekrutacji. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów i dysponujemy odpowiednimi narzędziami, aby w możliwie krótkim czasie przedstawić Państwu atrakcyjne kandydatury. Rekrutacja programistów to nasza specjalność – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanych usług!

 

Programiści PHP – charakter pracy

 

W naszym zespole zajmujemy się wsparciem w rekrutacji programistów o różnych specjalizacjach – jedną z nich jest PHP. Fachowcy z tej dziedziny zajmują się tworzeniem, testowaniem i utrzymywaniem aplikacji i serwisów internetowych z wykorzystaniem języka PHP. Od developerów tego typu wymaga się nierzadko znajomości HTML, CSS oraz JavaScript. Pracują często na systemach takich jak WordPress, Joomla czy Drupal. Sam język PHP jest jednym z najpopularniejszych sposobów na tworzenie dynamicznych stron internetowych. Współpraca z programistami PHP jest bardzo popularna wśród właścicieli sklepów internetowych, tj. w branży e-commerce.

 

Jeśli planują Państwo zatrudnienie osoby, specjalizującej się w pracy z tym językiem programowania, zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy korzystne zasady kooperacji, profesjonalizm oraz szybki czas działania.

 

Profesjonalne rekrutacje do branży IT

 

Sektor IT jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów na rynku. Sporo osób dąży do znalezienia pracy w tej branże ze względu na prestiż oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Niejednokrotnie zgłoszeń na jedno stanowisko spływa więc bardzo dużo, jednak nie wszystkie łączą się z wystarczającymi do podjęcia określonej pracy kompetencjami. W eREKRUTER IT doskonale zdajemy sobie sprawę, że rozpoznanie idealnego kandydata może być sporym wyzwaniem, dlatego realizujemy profesjonalne rekrutacje w obszarze IT, aby wesprzeć przedsiębiorców w docieraniu do najlepszych specjalistów na rynku – osób, których kompetencje i doświadczenie wpisują się w przedstawiony profil kandydata.

 

Najważniejsza metoda, którą wykorzystujemy do poszukiwania najlepszych fachowców, określana jest mianem direct search. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że w toku rekrutacji do struktur działów IT, docieramy do osób, które nie szukają aktywnie pracy, a co za tym idzie – nie śledzą ogłoszeń. Aby nawiązać kontakt z developerami PHP, wykorzystujemy naszą własną bazę programistów, licząca pond 30 tysięcy aplikacji.

 

Przebieg procesu rekrutacji krok po kroku

 

Jak wygląda współpraca z zespołem eREKRUTER IT? Cały proces podzielić można na cztery główne etapy. Poniżej przedstawiamy ich przebieg.

 

  • Konsultacja – podczas rozmowy wsłuchujemy się w potrzeby i wymagania klienta, przygotowujemy plan działania oraz podpisujemy umowę rekrutacyjną, która będzie obowiązywać od momentu zatrudnienia pracownika.
  • Opis stanowiska – zbieramy szczegółowe informacje o posadzie, związanych z nią projektach i budżecie klienta oraz rozpoczynamy poszukiwania, w których główną rolę odgrywa nasza baza programistów.
  • Poznanie kandydata – umawiamy spotkania z rekomendowanymi przez nas kandydatami, spełniającymi przedstawione nam wytyczne; pracodawcy mają okazję bliżej poznać wybrane osoby.
  • Zatrudnienie – firma podpisuje umowę z zatrudnioną osobą, a my trzymamy rękę na pulsie, podtrzymując długofalowe relacje zarówno z organizacją, jak i nowym pracownikiem.

 

W celu umówienia wstępnego spotkania zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wypełnienia dostępnego na stronie formularza.

 

Dlaczego warto postawić na współpracę z nami?

 

Z naszych usług skorzystało już wielu przedsiębiorców, których wsparliśmy w skutecznej rekrutacji programistów. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz potwierdzone dobrymi opiniami klientów sukcesy. Jesteśmy w stanie działać w trybie ASAP – listę specjalistów spełniających oczekiwania pracodawcy możemy przesłać w ciągu 2-3 dni. Klienci nie ponoszą kosztów spotkań z kandydatami. Co istotne oferujemy trzymiesięczną gwarancję na zatrudnionego pracownika, czyli tzw. success fee (wysokość równa jednokrotności miesięcznego wynagrodzenia). Dajemy także możliwość współpracy w oparciu o stałą stawkę i zawsze przedstawiamy wycenę całego procesu. Za każdym razem dostosowujemy się do potrzeb konkretnej sytuacji, podchodząc do powierzonych nam zadań w sposób w pełni indywidualny.

 

Poszukują Państwo profesjonalistów, którzy wesprą wymagającą rekrutację w obszarze IT? Zapraszamy do współpracy z zespołem eREKRUTER IT. Gwarantujemy doskonałą obsługę, szybkość działania oraz satysfakcję z kandydatur. Zachęcamy do kontaktu!

 

biuro@erekruterit.pl

+48 601 674 003

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia 23453

Rekrutacja IT