Rekrutacja programistów .net

 

Jak znaleźć najlepszych specjalistów od programowania? Zgłoś się do nas. Rekrutacja programistów to nasza specjalność. Działamy szybko i skutecznie, pomagamy pracodawcom w pozyskiwaniu wykwalifikowanej kadry IT. Posługujemy się nowoczesnymi metodami rekrutacyjnymi i szczególną uwagę zwracamy na budowanie dobrego wizerunku firm, z którymi współpracujemy. Programista .NET, developer C++, Python lub Java, Analityk, Team Leader... Powiedz nam, kogo potrzebujesz, a my skontaktujemy Cię z osobą o poszukiwanych przez Ciebie kwalifikacjach. Zapewniamy rozbudowaną bazę inżynierów IT. Skorzystaj z naszych usług i buduj biznes oparty na pracy najlepszych fachowców.

 

Profesjonalna rekrutacja IT

 

Proces zatrudniania nowych pracowników często jest sporym wyzwaniem dla przedsiębiorców. Powierzenie go profesjonalnej agencji rekrutacyjnej przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim nie tracisz czasu na samodzielne przeglądanie dokumentów aplikacyjnych i znajdowanie kandydatów. Współpracując z nami, szybciej pozyskasz poszukiwanych specjalistów IT. Baza programistów, jaką oferujemy, jest bardzo rozbudowana. Ponadto zapewniamy trzymiesięczną gwarancję. Zależy nam na tym, by rekrutacja weryfikowała nie tylko wiedzę specjalistyczną, ale także podejście do pracy i charakter kandydata. Najlepsi developerzy .NET, Java, Python i C++ są terminowi, lojalni, zaangażowani i odpowiednio skoncentrowani na przydzielanych im obowiązkach.

 

Oferowana przez nas rekrutacja programistów IT jest prowadzona zgodnie z najlepszymi standardami branży HR. Wiemy, że działając w Twoim imieniu, jesteśmy odpowiedzialni za wizerunek Twojej firmy. Dokładnie planujemy procesy rekrutacyjne, dopasowujemy je do profilu przedsiębiorstwa i tworzymy fachową, a zarazem pozytywną atmosferę w trakcie rozmów z kandydatami.

 

Rozbudowana baza programistów

 

W firmach tworzących oprogramowanie i nowoczesne technologie potrzebne są osoby z różnymi kwalifikacjami. W bazie programistów można wymienić między innymi .NET developerów, którzy tworzą mobilne aplikacje sieciowe. Najczęściej wymaga się od nich znajomości języka C#. Mile widziane są kwalifikacje obejmujące obsługę Windows Forms, WPF i Visual Studio. Prowadzona przez nas rekrutacja IT na stanowisko Web Developer, Software Architect, Front-end Developer i Back-end Developer. Kandydaci wykazują się biegłą znajomością CSS, JavaScript, HTML, Python, Java, .NET, Ruby i PHP.

 

Dzięki gotowej bazie programistów możemy bardzo szybko zamknąć proces rekrutacji IT w Twojej firmie. Sposób działania zależy jednak od Twoich indywidualnych potrzeb. Współpracę rozpoczynamy od konsultacji i określenia profilu idealnego pracownika. Na podstawie zebranych informacji przeprowadzamy selekcję kandydatów.

 

Rekrutacja metodą direct search

 

Nasza skuteczność wynika między innymi z wykorzystania najnowszych metod rekrutacyjnych. Nie czekamy, aż specjaliści zgłoszą się w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę. Jedną z naszych specjalizacji jest rekrutacja programistów direct search, czyli docieranie do osób, które nie poszukują aktywnie nowego zatrudnienia. Śledzimy profile najlepszych specjalistów branży IT. Mając wgląd w dotychczasowe efekty ich działania i historię kariery, jesteśmy w stanie potwierdzić, że posiadają kwalifikacje trafiające w Twoje oczekiwania, a nawet przewyższające je. Jeśli zaproponujesz im odpowiednie warunki, mogą stać się częścią Twojej bazy programistów .NET. Pomożemy Ci opracować atrakcyjną ofertę zatrudnienia.

 

Kompleksowa rekrutacja IT

 

Nasze usługi są kompleksowe. Oznacza to, że towarzyszymy Ci na wszystkich etapach rekrutacji IT. Najpierw opracowujemy opis stanowiska, z uwzględnieniem budżetu firmy oraz projektów, jakie najczęściej realizuje. Następnie budujemy solidną bazę kandydatów, prowadzimy rozmowy rekrutacyjne. Najlepszych programistów .NET, Java, Python i specjalistów o innych kwalifikacjach przedstawiamy Tobie. Są to osoby, które przeszły przez selekcję i spełniły wszystkie warunki rekrutacji. Nawet gdy już wprowadzisz pracownika do swojej bazy kadr, wciąż pozostajemy w kontakcie. Upewniamy się, że obie strony są usatysfakcjonowane.

 

Dzięki dużemu doświadczeniu w branży wiemy, jak szybko nawiązać kontakt z developerami mającymi określone umiejętności. Zdajemy sobie też sprawę z ich oczekiwań wobec pracodawcy. Chętnie doradzimy Ci, jak tworzyć bazę stanowisk dla programistów .NET. Upewnimy się też, że proces rekrutacji IT na każdym zrobi pozytywne wrażenie, nawet jeżeli nie dojdzie do zatrudnienia.

 

Zatrudnij najlepszych programistów

 

Chcesz, by Twoja firma sprawnie się rozwijała? Potrzebujesz dobrych pracowników. Znajdziesz ich, współpracując z doświadczoną agencją pracy. Przekonaj się, jak wygląda rekrutacja programistów koordynowana przez ekspertów branży HR i IT. Skorzystaj z bazy developerów .NET, Java i Python. Razem zaplanujemy profesjonalny proces rekrutacyjny i szybko zaoferujemy Ci odpowiednich kandydatów. Skontaktuj się z nami, odpowiedz na nasze pytania, a wkrótce przedstawimy Ci osoby gotowe na natychmiastowe zatrudnienie w Twojej firmie.

biuro@erekruterit.pl

+48 601 674 003

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia 23453

Rekrutacja IT