Rekrutacja specjalistów IT, branża IT, agencja rekrutacyjna

eREKRUTER IT

Rekrutacja programistów JS

 

Branża informatyczna oferuje w tej chwili jedne z najbardziej atrakcyjnych warunków zatrudnienia, a na rynku nie brakuje kandydatów o zróżnicowanych kwalifikacjach – w tym specjalistów doskonale znających język JavaScript. W firmie eREKRUTER IT pomagamy znalezieniu odpowiedniego pracownika na stanowiska każdego szczebla. Dysponujemy szeroką bazą programistów i specjalistów IT, a dzięki doświadczeniu i bacznej obserwacji rynku pracy jesteśmy na bieżąco z wymaganiami przedstawianymi zarówno przez szukających zatrudnienia pracowników, jak i pracodawców potrzebujących specjalisty do swojego zespołu. Zapewniamy kompleksową pomoc w rekrutacji programistów JS z naszej bazy, wspierając tym samym działy HR lub nowo powstające zespoły IT w procesie zatrudniania wykwalifikowanych kandydatów.

 

Rekrutacja na programistę JavaScript z naszą pomocą

 

Nasi specjaliści wyręczą Państwa w wielu pracach związanych ze znalezieniem specjalistów na stanowisko programisty JavaScript. Jak wygląda przykładowy proces takiej rekrutacji?

 

  • Na początku klienci zainteresowani pomocą naszej firmy kontaktują się z nami i przedstawiają swoje wymagania względem kandydata: jego doświadczenie, posiadane kwalifikacje, formę zatrudnienia itp. Zrozumienie oczekiwań klienta jest kluczowym czynnikiem, który pomoże nam w zawężeniu pola poszukiwań i umożliwi znalezienie pracownika z naszej bazy z kompetencjami, jakich spodziewa się pracodawca.
  • Następnie oczekiwania te trafiaj do grupy rekruterów. Dzięki bardzo szerokiej bazie specjalistów i programistów (w tym JavaScript) już w ciągu 2-3 dni jesteśmy w stanie znaleźć kandydatów o profilu odpowiadającym oczekiwaniom pracodawcy. Rekrutacja może być prowadzona zdalnie lub stacjonarnie.
  • Profile kandydatów trafiają do pracodawcy, który może się z nimi zapoznać i umówić spotkania z wybranymi osobami. Rozmowy rekrutacyjne są prowadzone między pracodawcą a potencjalnym pracownikiem – po uzgodnieniu warunków i podpisaniu umowy z naszej strony oferujemy jednak 3-miesięczną gwarancję na każdego zarekomendowanego przez nas kandydata.

 

Koszty rekrutacji programistów JavaScript za pośrednictwem eREKRUTER IT

 

W naszej firmie dążymy do tego, by proces rekrutacji specjalisty IT nie tylko przebiegał bez problemów, ale również nie wiązał się z niepotrzebnymi wydatkami. Niezależnie od ich liczby, klient nie ponosi żadnych kosztów w związku ze spotkaniami z kandydatami na stanowisko programisty JS, pochodzących z naszej bazy specjalistów. Chętnie zgadzamy się na propozycje długotrwałej współpracy na stałej stawce.

 

Success fee w naszym przypadku wynosi równowartość miesięcznego wynagrodzenia zatrudnionego kandydata, a fakturę za usługi wystawiamy po podpisaniu umowy z pracownikiem. Przed podjęciem współpracy klient może zapytać o wstępną wycenę usługi. Za pomoc w rekrutacji specjalistów JavaScript nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

 

Zespół, który odpowie na Państwa oczekiwania

 

Dzięki 8-letniemu doświadczeniu w IT i dostępie do bazy kandydatów doskonale znamy specyfikę branży i zmieniające się wymagania — zarówno pracodawców, jak i pracowników. Jako eREKRUTER IT jesteśmy niewielkim zespołem, który skupia się na potrzebach klienta, indywidualnie podchodząc do każdego zleconego nam projektu.

 

Rekrutacja IT na programistę JavaScript nie musi wiązać się z długotrwałym przeglądaniem CV kandydatów z nadzieją na znalezienie osoby, która w 100% spełnia wymagania pracodawcy. Chętnie podejmujemy współpracę z firmami poszukującymi nowego pracownika do swojego działu, ale pomagamy również w stworzeniu zespołów IT od zera. Dobra znajomość branży informatycznej to nasza niekwestionowana zaleta. To właśnie dzięki naszym kompetencjom możemy wspierać działy HR w rekrutacji specjalistów.

 

Pomagamy w znalezieniu kandydatów na stanowisko Front-end Developera

 

Nasza baza programistów to ponad 30 tysięcy specjalistów posiadających zróżnicowane kwalifikacje. Od developerów JavaScript poza doświadczeniem w JS często wymaga się także podstawowej lub zaawansowanej znajomości innych języków programowania, w tym na przykład HTML i CSS. Nie zawsze wymagane jest wyższe wykształcenie kierunkowe, zamiast którego można przedstawić inne potwierdzenia zyskania kwalifikacji. Od takiego specjalisty IT oczekuje się ponadto znajomości frameworków i narzędzi pomocniczych, a także posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Pracodawcy mogą mieć też inne oczekiwania, zależne od projektu, do którego pracowników poszukują. Dzięki szerokiej bazie programistów będziemy w stanie zarekomendować odpowiedniego kandydata.

 

Zapraszamy do współpracy z eREKRUTER IT

 

Oszczędność czasu, wsparcie specjalistów oraz korzystne warunki finansowe? Jeśli poszukują Państwo programistów JavaScript na stanowiska różnego szczebla, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej bazie kandydatów szybko znajdziemy potencjalnych pracowników, którzy spełnią Państwa wymagania, a rekrutacja programistów JS zostanie przeprowadzona w płynny i wygodny dla klienta sposób.

 

biuro@erekruterit.pl

+48 601 674 003

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia 23453

Rekrutacja IT