Rekrutacja specjalistów IT, branża IT, agencja rekrutacyjna

eREKRUTER IT

Rekrutacja programistów Java

 

Poszukują Państwo specjalistów z branży informatycznej? Przeprowadzenie całego procesu rekrutacji może okazać się żmudne i czasochłonne. Nasza agencja rekrutacyjna eREKRUTER IT może pomóc Państwu w szybkim i trafnym znalezieniu kompetentnej osoby na dane stanowisko, która będzie spełniała wszystkie wymagania. Dysponujemy ogromną bazą programistów, w tym specjalistów posługujących się językiem Java, dzięki czemu jesteśmy w stanie w zaledwie kilka dni znaleźć idealnego kandydata.

 

Szybka i sprawna rekrutacja programistów

 

Aby rekrutacja IT mogła zostać przeprowadzona w efektywny sposób i pozwalała na zatrudnienie specjalisty o odpowiednich dla danego zespołu kompetencjach, musi być zrealizowana przez osobę posiadającą wiedzę z zakresu branży informatycznej. Wymagania na dane stanowisko z reguły najlepiej znają członkowie zespołu lub sam właściciel firmy. Natłok obowiązków oraz ograniczenia czasowe często uniemożliwiają jednak przeprowadzenie przez nich skomplikowanego procesu rekrutacji. Z tego powodu nasza agencja przychodzi Państwu z pomocą w tym zadaniu.

 

Działania w obszarze HR prowadzimy już od wielu lat. Ponadto posiadamy szeroką wiedzę z dziedziny technologii informatycznych. Umożliwia nam to prowadzenie rekrutacji programistów oraz innych specjalistów IT w profesjonalny sposób. Z chęcią przeprowadzimy dla Państwa kompletny zakres działań. Co więcej, udzielimy 3-miesięcznej gwarancji na ostatecznie wybranego i zatrudnionego kandydata. Od Państwa wymagamy jedynie podania konkretnych oczekiwań odnośnie do kompetencji poszukiwanego specjalisty IT.

 

Szeroka baza programistów Java

 

Dysponujemy ogromną bazą kandydatów, którzy są skłonni do podjęcia pracy od zaraz. Liczy ona ponad 30 tysięcy aplikacji. Wśród nich dużą część stanowi baza programistów Java. Jest to jeden z najczęściej używanych języków programowania na świecie, dlatego też zapotrzebowanie na osoby, które umieją się nim posługiwać w zaawansowanym stopniu stale rośnie. Dzięki agencji eREKRUTER IT mogą Państwo liczyć na wybór odpowiedniego i kompetentnego kandydata na dane stanowisko.

 

Przeprowadzana przez nas rekrutacja programistów zawsze odbywa się ASAP oraz jest dostosowywana do potrzeb klientów. Po przedstawieniu Państwa oczekiwań sporządzamy dokładny plan działania, który po akceptacji natychmiast trafia do realizacji. Wybieramy osoby z bazy programistów Java o najbardziej dopasowanych do wymagań cechach i następnie ustalamy termin spotkania, lecz nie ponoszą za nie Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

 

Profesjonalna rekrutacja specjalistów z branży IT

 

Z szybkiej i bezproblemowej rekrutacji są zadowoleni nie tylko właściciele firm, ale także kandydaci, którzy szybko znajdują pracę dopasowaną do ich kompetencji. Współpraca z nami nie kończy się jednak na tym etapie. Staramy się bowiem przez cały czas podtrzymywać pozytywne relacje zarówno z Państwem, jak i zatrudnionymi. Zapewniamy, że w czasie prowadzonej przez nas rekrutacji IT nie ma żadnych ukrytych kosztów. Oferujemy możliwość współpracy w ramach modelu success fee według stałej stawki, która najczęściej wynosi jednokrotność miesięcznego wynagrodzenia zatrudnionej osoby.

 

W czasie prowadzonej przez naszą agencję rekrutacji programistów dbamy nie tylko o zaprezentowanie odpowiednich kandydatów z jak najlepszej strony. Dokładamy bowiem wszelkich starań, aby wyeksponować zalety pracy w Państwa zespole oraz przedstawić płynące z tego tytułu korzyści. Dzięki takim działaniom obie strony są pozytywnie nastawione do współpracy, a czas poświęcony na całą rekrutację może zostać maksymalnie skrócony.

 

Specjalista na odpowiednim stanowisku gwarancją rozwoju firmy

 

Dzięki rekrutacji prowadzonej przez naszą agencję eREKRUTER IT mogą Państwo liczyć na znalezienie kandydata, którego kompetencje oraz pozostałe cechy idealnie wpasują się w przedstawione wymagania. Właściwe dopasowanie specjalisty i poziomu jego umiejętności do oczekiwań firmy zapewnia optymalne warunki do rozwoju. Dzięki temu programista może czerpać satysfakcję z pracy, a dany zespół będzie cieszył się z efektywności prowadzonych przez niego działań.

 

Programiści Java mogą reprezentować różnorodny poziom umiejętności. Poszczególni kandydaci będą posiadali także inny staż pracy. Korzystając z naszych usług nie muszą Państwo przeglądać wielu zgłoszeń i tracić czas na selekcję kandydatów. Jako agencja rekrutacyjna IT zbieramy niezbędne informacje do podjęcia zatrudnienia od obu stron, co umożliwia skuteczne znalezienie idealnego kandydata na dane stanowisko.

 

Indywidualne podejście do klienta

 

Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić rekrutację IT sprawnie i szybko, jednocześnie trafnie wybierając przy tym odpowiednich specjalistów z branży. Współpraca z nami to gwarancja indywidualnego podejścia do każdego klienta. Zapewniamy pełne wsparcie niemalże we wszystkich obowiązkach związanych z poszukiwaniem nowego pracownika.

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

biuro@erekruterit.pl

+48 601 674 003

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia 23453

Rekrutacja IT