Zatrudnienie u klienta

 

Bardzo profesjonalne podejście i szczere zainteresowanie sukcesem kandydata. Polecam.

 

PHP Team Leader

 

PLUM

 

Świetny rekruter, Pani Magdalena w profesjonalny sposób podchodzi do klienta. Dostarcza aplikacje zazwyczaj dopasowane do naszych potrzeb. Bardzo miła współpraca. Polecam.

 

HR

 

TELESTE

 

Współpracujemy z eREKRUTER IT od ponad 2 lat i ta współpraca układa się bardzo dobrze - przedstawiani są nam dobrzy kandydaci, ale też mam opinie od kandydatów, że są dobrze zaopiekowani w sposób profesjonalny.

 

HR Manager

 

Zatrudnienie  u klienta

 

Kasiu, dziękuję za znalezienie pierwszej pracy, jestem ogromnie wdzięczna za to co robisz, poważnie myślałam nad tym żeby się poddać i nie szukać już pracy jako programistka. Dziękuję! Dziękuję! 

Dziękuję!

 

 

Software House (NDA)

 

Szybko i konkretnie! Nie wiedziałem, że wynajem rekrutera przyniesie tak zadowalające rezultaty. Dziękuję Maćkowi za tak dobrych kandydatów, naprawdę jestem pod wrażeniem! Będziemy korzystać z Państwa usług przy kolejnych rekrutacjach. Polecam!

 

CTO

 

Rekomendacje Klientów 

CashDirector

 

Bardzo miły kontakt i pełen profesjonalizm w wykonywaniu swojej pracy.

 

PHP Developer 

 

Bank (NDA)

 

Konkretnie i na temat, oczywiście polecam współpracę! Często trafialiśmy na firmy, które wysyłają kilku kandydatów, którzy w połowie nie posiadają wymaganych umiejętności. Dzięki Pani odzyskałem wiarę w dobrą rekrutację od strony zewnętrznej. 

 

Członek Zarządu

 

SW House 

 

Nie wiem jak Pani zespół to zrobił, szukaliśmy ponad pół roku nowej osoby do zespołu, a Pani tak po prostu w dwa dni podsyła kilka osób, które idealnie wpisują się w nasze oczekiwania, wow! Chętnie będziemy z Państwem współpracowac na wyłączność w zakresie rekrutacji! Liczę na dobrą współpracę:)

 

HR Manager

 

The Software House 

 

Z przyjemnością polecam Panią Magdalenę Moczulską.Bez wątpienia jest osobą odpowiedzialną, kompetentną i przede wszystkim kontaktową, nadającą się idealnie do obejmowanego stanowiska.Bardzo dobrze wspominam współpracę z Panią Magdaleną. Zaowocowała ona zawarciem korzystnej umowy z nowym pracodawcą.

 

Senior Node.js Developer 

 

Blunovation

 

Magdalena jest osobą skoncentrowaną na zadaniu, skupioną i wyjątkowo profesjonalną. Jednocześnie jest otwarta i kompetentna. Współpraca z nią jest jest benefitem dla każdego profesjonalisty z branży IT. Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu dalszych sukcesów.

 

Team Leader 

 

PLUM

 

Jestem zadowolony z naszej współpracy, dziękujemy za tak dopasowanych kandydatów. Jestem też bardzo pozytywnie zaskoczony, nie spodziewałem się aż tylu programistów. Podbudowało mnie że nasze produkty są na tyle ciekawe, że przyciągają osoby z branży.

 

Prezes Zarządu

 

eREKRUTER IT

Convert Paper

 

Bardzo dobrze przeprowadzona rekrutacja, profil firmy pasuje idealnie do moich umiejętności i zainteresowań. Pani Magdalena odpowiada szybko na pytania. Polecam

 

Senior Full-Stack Developer 

 

biuro@erekruterit.pl

+48 601 674 003

Santander Bank Polska

 

Through Ms. Magdalena took part in two recruitments, the second of which ended employment.In both cases, the contact was very good with a professional approach to the candidate. There was no situation, as often happens, that the offer is completely unmatched to the profile with the "and maybe it will succeed" approach.The offers presented agreed with those that the final customer later presented.

I recommend Madeleine because of the kind, professional and professional approach. Cooperation with her was a real pleasure.

 

QA Automation Engineer

 

Sensly

 

Współpraca z Magdaleną w ramach przeprowadzenia rekrutacji do zespołu deweloperskiego realizowana była w sposób profesjonalny, konkretny i terminowy. Cenię jej sposób pracy z nami jako klientem, zwracanie uwagi na potrzeby oraz sugerowanie możliwych rozwiązań. Polecam wszystkim, którzy szukają zaangażowanej osoby do realizacji procesów rekrutacyjnych

 

Product & Project Management 

 

Setapp

 

Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Magdy nawiązałam współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami branży IT. Magda zawsze dokłada wszelkich starań aby dopasować oczekiwania i umiejętności kandydatów do naszych ofert pracy tak, żeby mieć pewność, że zarówno my jak i osoba zatrudniana będziemy w 100% usatysfakcjonowani. Nie sposób pominąć faktu, że Magda działa niezwykle szybko i skutecznie. Ponieważ znamy się już jakiś czas wiem, że zawsze znajdzie czas, żeby rozwiać wątpliwości nasze czy kandydata, żeby zorganizować kolejne spotkanie lub odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Jest przy tym empatyczną, miłą i bardzo sumienną osobą. Polecam współpracę z Magdą i dziękuję jej przy okazji za tak efektywne wsparcie naszych procesów rekrutacyjnych.

 

HR Manager

 

Enplug Digital Signage Software 

 

A solid headhunter, finding streamlined offers for each person. Great communication skills, help throughout the whole process and asks how did each of the steps go for the candidate.Has a wide variety of positions to offer, including different technologies, salary expectations, etc.Found me the best project I had so far! :)

 

Senior Front-End Developer 

 

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia 23453

Rekrutacja IT

Rekomendacje, rekrutacja IT, Agencja pracy agencja rekrutacyjna